BeStyleIkony mody i styluMałgorzata Leitner: wiek, wzrost, partner agencja i kariera

Małgorzata Leitner: wiek, wzrost, partner agencja i kariera

Małgorzata Leitner to osoba, która jako jedna z niewielu kobiet sukcesu bardzo dba o swoją prywatność. Na chwilę obecną niewiele wiadomo o jej partnerze lub dzieciach, ale za to bardzo dużo o karierze zawodowej. Kim zatem jest ta skądinąd bardzo ważna osobistość w polskim modelingu? Co warto na jej temat wiedzieć?

Gosia Leitner: wiek i życie zawodowe

Małgorzata Leitner jest aktualnie wieku 36 lat. W swej pracy skupia się przede wszystkim na modelingu, ale też na wielu innych aktywnościach biznesowych. Śmiało można ją nazwać agentką gwiazd, gdyż nie bez powodów jest kojarzona z takimi osobistościami jak Joanna Krupa (z którą pani Małgorzata popadła w konflikt) i Karolina Pisarek. I choć odgrywa ona rolę „szarej eminencji” modelingu, to wciąż jest często obecna w mediach społecznościowych

Pani Małgosia jest właścicielką cieszącej się bardzo dużą popularnością agencji Avant Management. Co ciekawe, wcześniej działała pod nieco inną nazwą – Avant Models. Prowadzony przez agentkę podmiot działa na rynku już od 2006 roku, zatrudniając najlepsze i najbardziej rozpoznawalne modelki z całego kraju. To jednak nie wszystko. Pani Małgorzata prowadzi również Avant School, czyli szkołę przygotowującą przyszłe modelki do zawodu. Dzięki temu ma ona ciągły kontakt z nowymi, ciekawymi twarzami, które być może w ciągu najbliższych lat odniosą sukces w branży.

Małgorzata Leitner: Pokaz kolekcji Paprocki & Brzozowski
Małgorzata Leitner: Pokaz kolekcji Paprocki & Brzozowski, 07.07.2022 / Zdjęcie: MWMedia.pl

Małgorzata Leitner: programy telewizyjne i książka

Ale kariera Małgorzaty Leitner to nie tylko przyciąganie nowych twarzy do modelingu. To również obecność w różnego rodzaju programach lifestylowych. W latach 2015 – 2016 pani Małgorzata była np. prezenterką programu o tematyce kobiecej, jaki pojawiał się na antenie WP.TV. Zwykle emitowano go w piątki o godzinie 18.00, a w jego trakcie poruszano wiele różnych problemów z życia kobiet (ale nie tylko).

Niedługo potem ta utalentowana kobieta napisała i zredagowała swój autorski przewodnik pod tytułem „Dobre uczennice stają się top modelkami„. Kilka słów o tej książce napisaliśmy w artykule „Książki o modzie i stylu: 17 tytułów, które warto przeczytać„. W książce znajdziemy szereg wskazówek, dzięki którym łatwiej zostać profesjonalną modelką. Co ważne, można też w niej znaleźć szereg informacji, które skierowane są do młodych kobiet już rozpoczynających swą przygodę z modelingiem.

Małgorzata Leitner: wykształcenie i wiara

Nie wszyscy wiedzą, że pani Małgorzata zna aż trzy języki obce, to jest angielski, niemiecki i rosyjski. W młodości kobieta ukończyła Ekonomię na uczelni Wirtschaftsuniversität Vienna, a także Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej.

Prywatnie pani Małgosia jest osobą bardzo wierzącą, co zresztą podkreśla w swoich wywiadach (np. w VIVIE). Dla niej Bóg i Biblia to źródła prawdziwego szczęścia. Zdobyta wiedza znacząco pomogła jej w prowadzeniu własnego biznesu. Dzięki temu może ona odkrywać talenty, kierować ich karierą, ale też promować w showbiznesie.

Małgorzata Leitner: sukcesy agencji

Małgorzata Leitner odniosła sukces przede wszystkim dzięki swej pracowitości. To właśnie dzięki jej uporowi agencja Avant Management otwarła swoje podboje nie tylko w Warszawie, ale również w takich miastach jak Hamburg i Los Angeles. Oprócz wspomnianych Joanny Krupy i Karoliny Pisarek, z panią Małgorzatą współpracowały m.in. Kasia Struss, Sandra Kubicka i Jeremi Sikorski.

Małgorzata Leitner: życie prywatne

Życie prywatne pani Małgorzaty Leitner jest przez nią bardzo chronione, toteż nic nie wiadomo o jej aktualnym partnerze lub dzieciach. Jakiś czas temu plotkowano o jej romansach z Jeremim Sikorskim, ale był to raczej efekt źle zrozumianych treści udostępnianych na profilu głównego zainteresowanego. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, aby osławiony partner Małgorzaty Leitner to wspomniany Sikorski.

Nieco więcej na temat życia prywatnego gwiazdy można się dowiedzieć z jej profilu na Instagramie @gosialeitner. Obserwuje ją aż 86 tysięcy osób, co niewątpliwie bardzo dobrze świadczy o zainteresowaniu jej osobą. Życie Małgorzaty Leitner to idealny przykład tego, że czasami warto oderwać życie zawodowe od prywatnego. Ot, każdemu należy się przecież nieco swobody.

Najnowsze

Georgina Chapman: moda, film i osobiste triumfy

Georgina Chapman to postać, która z powodzeniem wykreowała swoją...

Farrah Fawcett: Ikona popkultury lat 70.

Kiedy myślimy o lat 70., w naszej wyobraźni pojawiają...

Allegra Versace: dziedziczka imperium mody

Allegra Versace, jedno z najbardziej tajemniczych nazwisk w świecie...

Frances Bean Cobain: Sztuka, bunt i dziedzictwo grunge’u

Frances Bean Cobain, urodzona 18 sierpnia 1992 roku w...

Lourdes Leon: młoda celebrytka i ikona mody

Lourdes Leon to imię, które w ostatnich latach zyskało na znaczeniu w świecie mody, sztuki i kultury młodzieżowej. Córka jednej z najbardziej wpływowych postaci...

Grace Jones – ikona popkultury i symbol wolności lat 80.

Grace Jones to niekwestionowana ikona popkultury i mody, której wpływ na współczesne trendy jest niezaprzeczalny. Jej odwaga w eksperymentowaniu ze stylem, muzyką i wizerunkiem...

Bianca Jagger: ikona mody, działaczka społeczna i królowa parkietów

Bianca Jagger to nie tylko była żona legendarnego Micka Jaggera, ale także ikona mody lat 70. i 80., działaczka społeczna i postać niezwykle wpływowa...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj