BeStyleIkony mody i styluSandra Kubicka: wiek, wzrost, partnerzy, choroba i kariera

Sandra Kubicka: wiek, wzrost, partnerzy, choroba i kariera

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek tzw. „nowego pokolenia”. Głośno o niej na Instagramie i w wielu innych serwisach o tematyce plotkarskiej. Czas poznać życiorys kobiety, która… chciałaby walczyć na gali MMA Fame z Joanną Opozdą. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Sandra Kubicka: wiek i początki kariery

Sandra Kubicka jest w wieku 27 lat, urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Pierwsze lata jej życia raczej nie wskazywały na modelingową przyszłość i międzynarodową popularność. Początek jej kariery był związany z marką Asos (2015 rok), której Sandra była modelką. W międzyczasie dziewczyna pojawiła się na okładce magazynu dla panów „Treats”. Dwa lata później Sandra Kubicka pojawiła się na rozkładówce amerykańskiego wydania magazynu „Playboy”.

Fotomodelka współpracowała też z magazynem Maxim, w którym pojawiły się jej zdjęcia. Bardzo wysokie oceny ze strony czytelników sprawiły, że redakcja czasopisma umieściła ją w rankingu 100 najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet Ameryki.

Kariera pani Sandry nadal trwa. Obecnie działa ona między innymi na gwałtownie rozwijającym się polskim rynku modelingu. Ciekawostką niech będzie fakt, że modelka współpracuje z jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich agencji modelek Avant Model (prowadzoną przez Małgorzatę Leitner).

Sandra Kubicka: waga, wzrost, wymiary

Sandra Kubicka ma świetną sylwetkę i nie ukrywa swojej wagi. Swego czasu wrzuciła na Instagramie relację, w której pokazała jak przekłamane może być to urządzanie przekonując, że lepiej niż na wagę ciała patrzeć na wymiary. Waga i wymiary Sandry Kubickiej:

  • wzrost: 175 cm,
  • biust: 81 cm,
  • talia: 61 cm,
  • biodra: 86 cm,
  • waga: 67 kg.

Sandra Kubicka przeszła też operację powiększenia biustu. Miała ona miejsce, gdy modelka miała 19 lat. Kobieta cały czas podkreśla, że jest bardzo dumna z tego zabiegu. Sandra przeszła również zabieg korekty uzębienia – które, choć nie przeszkadzały wkroczyć na szczyty modelingu były jej kompleksem.

Sandra Kubicka: reklamy i programy telewizyjne

Sandra Kubicka jest utalentowaną modelką, ale trzeba przyznać, że umiejętność odnalezienia się w świecie modelingu to niejedyny jej atut. Dzięki częstej obecności w mediach celebrytka zyskała bardzo dużą popularność, stając się twarzą wielu kampanii reklamowych. Co więcej, pani Sandra wzięła również udział w prawdziwym szlagierze Polsatu pt. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami„.

Sandra Kubicka: życie prywatne

Sandra Kubicka stara się dbać o swoją prywatność. Mimo to w sieci od czasu do czasu pojawiają się przecieki m.in. dotyczące jej życia uczuciowego. W 2008 roku trzynastoletnia wtedy Sandra przeprowadziła się z rodziną do USA. Jej domem stało się Miami. To właśnie tam wiązała przyszłość z francuskim DJ-em Cedriciem Gervaisem i biznesmenem pochodzenia brazylijskiego – Kaio Alvesem Goncalvesem.

Co ciekawe, obydwaj partnerzy byli z nią już zaręczeni. Niestety, los okazał się dla niej okrutny, gdyż obydwa związki zakończyły się dość głośnymi rozstaniami. W 2021 roku kobieta związała się ze znanym w całej Polsce Aleksandrem Milwiw-Baronem, którego estradowy pseudonim to oczywiście „Baron”. Co ciekawe, to właśnie dla niego przeprowadziła się do Polski. Na chwilę obecną obydwoje mieszkają ze sobą.

Sandra Kubicka: choroba

Pani Sandra jest osobą cierpiącą na zespół policystycznych jajników. Jest to choroba, na którą – według szacunków – może skarżyć się nawet 15 procent kobiet mających problemy z zajściem w ciążę. Na szczęście istnieją leki stymulujące owulację, dzięki którym możliwość zajścia w ciążę jest w miarę wysoka.

Sandra Kubicka: kontrowersje

Słynna modelka jest znana z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnimi czasy oświadczyła m.in., że chciałaby wziąć udział w walce na gali Fame MMA. Jej przeciwniczką – według niej – miałaby być Joanna Opozda.

Panie przez jakiś czas wymieniały się zresztą wieloma uszczypliwościami, choć wszystko wskazuje na to, że zakopały topór wojenny. Wszystko przez… psa, którego pani Joanna oddała Sandrze Kubickiej. Okazało się, że jego nowa posiadaczka przekazała go następnie komuś innemu, co bardzo nie spodobało się poprzedniej właścicielce. Sytuacja ta doprowadziła do konfliktu, którym żyła całkiem spora grupa fanów obydwu pań.

Sandra Kubicka: instagram

Modelka jest też obecna w świecie Internetu. Jej konto na Instagramie obserwuje nieco ponad 667 tysięcy followersów (@sandrakubicka), co niewątpliwie świadczy o jej popularności i dużym potencjale marketingowym.

Sandra Kubicka to kobieta wielu talentów. W trakcie swojej kariery udowodniła, że jest świetną modelką. Co więcej, wciąż jest ona twarzą wielu różnych kampanii reklamowych i to zarówno w Polsce, jak i na świecie. Pani Sandra to osoba, która swoim życiem podkreśla, że warto iść za swoimi marzeniami, gdyż w każdej chwili mogą się spełnić.

Najnowsze

Georgina Chapman: moda, film i osobiste triumfy

Georgina Chapman to postać, która z powodzeniem wykreowała swoją...

Farrah Fawcett: Ikona popkultury lat 70.

Kiedy myślimy o lat 70., w naszej wyobraźni pojawiają...

Allegra Versace: dziedziczka imperium mody

Allegra Versace, jedno z najbardziej tajemniczych nazwisk w świecie...

Frances Bean Cobain: Sztuka, bunt i dziedzictwo grunge’u

Frances Bean Cobain, urodzona 18 sierpnia 1992 roku w...

Lourdes Leon: młoda celebrytka i ikona mody

Lourdes Leon to imię, które w ostatnich latach zyskało na znaczeniu w świecie mody, sztuki i kultury młodzieżowej. Córka jednej z najbardziej wpływowych postaci...

Grace Jones – ikona popkultury i symbol wolności lat 80.

Grace Jones to niekwestionowana ikona popkultury i mody, której wpływ na współczesne trendy jest niezaprzeczalny. Jej odwaga w eksperymentowaniu ze stylem, muzyką i wizerunkiem...

Bianca Jagger: ikona mody, działaczka społeczna i królowa parkietów

Bianca Jagger to nie tylko była żona legendarnego Micka Jaggera, ale także ikona mody lat 70. i 80., działaczka społeczna i postać niezwykle wpływowa...

1 KOMENTARZ

  1. Jak się na nich patrzy to pro prostu to oni po prostu do siebie tak jakoś pasują… oczy mają takie jakby podobne, może to właśnie przez to 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj