BeStyleLifestyleWyjątkowe podziękowania dla gości weselnych – co skradnie serca wszystkich przybyłych?

Wyjątkowe podziękowania dla gości weselnych – co skradnie serca wszystkich przybyłych?

Zbliża się Twój wielki dzień? Wspaniale! Jesteśmy przekonani, że zarówno sam ślub, jak i wesele dostarczą Ci wielu radości i wzruszeń. Na pewno zapamiętasz to wydarzenie do końca swojego życia. Warto jednak zadbać o to, by również i wszyscy goście miło zapamiętali tę najważniejszą imprezę Twojego życia. Jak to zrobić? Wręczając im wyjątkowy prezent w ramach podziękowania za przybycie. Co najlepiej sprawdzi się w tej roli? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Artykuł sponsorowany

Słodkie podziękowania dla gości weselnych? Tylko słoiczek z miodem!

Podziękowania dla gości weselnych to piękna i chętnie pielęgnowana w naszym kraju tradycja. Wesele to czas radości i dobrej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Parze młodej zwykle bardzo zależy na tym, by goście wyszli z przyjęcia zadowoleni i miło wspominali ten wyjątkowy dzień. Z tego powodu opuszczającym zabawę osobom wręczają prezent w ramach podziękowania za przybycie. Kiedyś zazwyczaj było to pudełko z ciastem i butelka wódki. Taki upominek jest jednak dość kosztowny i może nadwyrężyć już i tak mocno obciążony budżet. Chociaż zwyczaj dawania tzw. gościńca nie umarł całkowicie i wciąż jest praktykowany przez niektóre pary, to w ostatnich latach o wiele większą popularnością cieszą się drobne upominki. Można albo wręczyć je wychodzącym gościom, albo od razu postawić je na stole przy talerzu każdego uczestnika wesela. Czym taki podarunek może być? Niezwykłym zainteresowaniem cieszą się chociażby słoiczki z miodem. I wcale nas to nie dziwi! Przyjrzyjmy się więc temu, na czym polega ich fenomen.

Dlaczego słoiczek z miodem to doskonały pomysł na podziękowania dla gości?

Małe słoiczki wypełnione po brzegi pysznym miodkiem to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o podziękowania dla gości. Są smakowite i praktyczne – a to jeszcze nie koniec ich zalet.

Słodki i pyszny

Najważniejszym atutem miodku jest oczywiście jego przepyszny, słodki smak. Może się on oczywiście nieco różnić w zależności od jego gatunku. Jednak chyba każdy przyzna nam rację – nie ma to jak łyżeczka miodu do herbaty, mleka lub na kanapce.

Prozdrowotne właściwości

Miód jest nie tylko bardzo smakowitym produktem, ale też bardzo zdrowym. Zawiera szereg wspierających nasz organizm substancji odżywczych. Wzmacnia naszą odporność, wspomaga leczenie przeziębienia oraz wykazuje właściwości antybakteryjne. Mamy wymieniać dalej?

Względy estetyczne

Chociaż zawartość słoiczka z miodem jest bardzo istotna, to nie można zapomnieć też o jego wyglądzie zewnętrznym. W końcu to pierwsze, co przyciąga wzrok. Mały słoiczek z miodem jest zaś bardzo uroczy. Niektóre sklepy, w tym np. psdziekuje.pl, oferują również możliwość ozdobienia miodków personalizowaną etykietką. Możesz umieścić na niej np. podziękowania i Wasze imiona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj