BeStyleIkony mody i styluKim jest Joanna Głowacka modelka plus size?

Kim jest Joanna Głowacka modelka plus size?

Pewność siebie, to wśród modelek plus size bardzo popularna cecha. Można jednak odnieść wrażenie, że pani Joanna Głowacka przebija pod tym względem swoje konkurentki i to o co najmniej kilka poziomów. Wystarczy jeden krótki kontakt wzrokowy, aby mieć pewność, że ma się do czynienia z kobietą o silnym charakterze.

Joanna Głowacka jako modelka

Pani Joanna od 4 lat jest modelką plus size. Wbrew wielu opiniom zasłyszanym na różnym etapie kształcenia, udało się jej odnieść sukces w modelingu. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że w trakcie pozowania czuje się ona niczym ryba w wodzie, a to niezbędna cecha, aby zostać modelką plus size.

Pani Joanna wzięła udział w wielu sesjach do katalogów z bielizną i strojami kąpielowymi, stając się twarzą takich marek jak Gaia, Samanta, a także Madora. Oprócz tego brała ona udział w kampaniach związanych z odzieżą plus size takich marek jak Karko, Butik Finezja i Modne Duże Rozmiary. Warto też dodać, że modelka plus size występuje często w programach śniadaniowych.

Joanna Głowacka jako aktorka

Aktorstwo było dla pani Joanny zawsze ogromnym marzeniem. Ta utalentowana modelka plus size brała indywidualne lekcje z aktorstwa, dzięki czemu już po pewnym czasie, mogła się ona podzielić posiadanymi umiejętnościami.

Co ważne, pani Joanna (mimo wciąż odnoszonych sukcesów) nie osiada na laurach. Wręcz przeciwnie – stale inwestuje ona w siebie, rozbudowując swoje umiejętności aktorskie (w tym dykcji i emisji głosu). Doświadczenie pani Joanny przełożyło się na kilka ról w niektórych serialach i reklamach. Wzięła ona udział m.in. w programie Shopping Queen, a także zagrała rolę epizodyczną w Damach i Wieśniaczkach.

Joanna Głowacka jako sportsmenka

Joanna Głowacka to nie tylko utalentowana modelka plus size. To również sportsmenka, która – jak sama mówi – nie boi się żadnej aktywności fizycznej. Pani Joanna jest np. nieprzejednaną miłośniczką fitnessu. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że ta aktywność jest dla niej prawdziwą pasją. Ale to nie wszystko! Pani Joanna uwielbia też jeździć na rowerze, pływać i przede wszystkim biegać. Z jej punktu widzenia jest to szczególnie istotne, gdyż sport pomaga jej ćwiczyć charakter i samozaparcie. Dzięki tym cechom można odnieść sukces w życiu tak zawodowym, jak i prywatnym. O wyjątkowości pani Joanny świadczy również to, że ma ona zamiar wziąć udział w biegu Oshee, w którym dystans do pokonania to aż 10 km.

Otwartość na ludzi i pozytywne myślenie

Joanna Głowacka to kobieta, która odniosła znaczący sukces w modelingu. Co więcej, jest to człowiek o olbrzymim potencjale. Jej mottem jest to, aby żyć ze sobą w pełnej zgodzie. Owszem, nie zawsze jest to łatwe, ale sugerowanie się wyłącznie tym, co mają do powiedzenia inni, jest – według pani Joanny – poważnym błędem.

Z drugiej strony trzeba podkreślić niesamowitą pewność siebie pani Joanny. Jest to kobieta, która – co ważne – nie zaakceptowała siebie dzięki swym sukcesom, ale zrobiła to dużo wcześniej, to jest wtedy, gdy było to naprawdę konieczne.

Joanna Głowacka dziś i… jutro

O popularności pani Joanny świadczy rosnąca liczba sesji zdjęciowych i projektów marketingowych, których jest ona twarzą. Zdjęcia modelki można znaleźć na jej stronie internetowej, a także na jej koncie w mediach społecznościowych. Marzeniem modelki jest poprowadzenie w przyszłości wielkiego koncertu, bądź innego, ważnego wydarzenia kulturalnego. Kto wie, być może już za kilka lub kilkanaście miesięcy marzenie pani Joanny w końcu się spełni? Tak czy inaczej, mocno trzymamy za to kciuki!

Podsumowując, Joanna Głowacka jest modelką plus size, która – podobnie jak inne osoby z tej branży – odniosła sukces dzięki sile woli, pewności siebie i nabytym umiejętnościom. Dzięki temu może ona stać się prawdziwą ikoną w walce o dobre imię modelek plus size.

Lourdes Leon: młoda celebrytka i ikona mody

Lourdes Leon to imię, które w ostatnich latach zyskało na znaczeniu w świecie mody, sztuki i kultury młodzieżowej. Córka jednej z najbardziej wpływowych postaci...

Grace Jones – ikona popkultury i symbol wolności lat 80.

Grace Jones to niekwestionowana ikona popkultury i mody, której wpływ na współczesne trendy jest niezaprzeczalny. Jej odwaga w eksperymentowaniu ze stylem, muzyką i wizerunkiem...

Bianca Jagger: ikona mody, działaczka społeczna i królowa parkietów

Bianca Jagger to nie tylko była żona legendarnego Micka Jaggera, ale także ikona mody lat 70. i 80., działaczka społeczna i postać niezwykle wpływowa...

Linda Evangelista: kariera, choroba i życie prywatne supermodelki lat 90.

Linda Evangelista – jedna z najbardziej wpływowych supermodelek wszech czasów, należąca do tzw. wielkiej piątki lat 90. Muza wybitnych nazwisk w branży, w tym...

Joanna Opozda: sukcesy w aktorstwie i modelingu

Joanna Opozda jest polską aktorką filmową i teatralną. W jej karierze zawodowej poza aktorstwem pojawiał się również modeling. Największy rozgłos przyniósł gwieździe serial „Pierwsza...

Naomi Campbell: historia kariery do międzynarodowej sławy

Naomi Campbell jest znaną modelką, aktorką, piosenkarką oraz twarzą marki tworzącej perfumy. W zeszłym roku została mamą. Działa również w internecie, gdzie na różnych...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj