Kim jest Joanna Głowacka modelka plus size?

Please select a featured image for your post

Pewność siebie, to wśród modelek plus size bardzo popularna cecha. Można jednak odnieść wrażenie, że pani Joanna Głowacka przebija pod tym względem swoje konkurentki i to o co najmniej kilka poziomów. Wystarczy jeden krótki kontakt wzrokowy, aby mieć pewność, że ma się do czynienia z kobietą o silnym charakterze.

Joanna Głowacka jako modelka

Pani Joanna od 4 lat jest modelką plus size. Wbrew wielu opiniom zasłyszanym na różnym etapie kształcenia, udało się jej odnieść sukces w modelingu. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że w trakcie pozowania czuje się ona niczym ryba w wodzie, a to niezbędna cecha, aby zostać modelką plus size.

Pani Joanna wzięła udział w wielu sesjach do katalogów z bielizną i strojami kąpielowymi, stając się twarzą takich marek jak Gaia, Samanta, a także Madora. Oprócz tego brała ona udział w kampaniach związanych z odzieżą plus size takich marek jak Karko, Butik Finezja i Modne Duże Rozmiary. Warto też dodać, że modelka plus size występuje często w programach śniadaniowych.

Joanna Głowacka jako aktorka

Aktorstwo było dla pani Joanny zawsze ogromnym marzeniem. Ta utalentowana modelka plus size brała indywidualne lekcje z aktorstwa, dzięki czemu już po pewnym czasie, mogła się ona podzielić posiadanymi umiejętnościami.

Co ważne, pani Joanna (mimo wciąż odnoszonych sukcesów) nie osiada na laurach. Wręcz przeciwnie – stale inwestuje ona w siebie, rozbudowując swoje umiejętności aktorskie (w tym dykcji i emisji głosu). Doświadczenie pani Joanny przełożyło się na kilka ról w niektórych serialach i reklamach. Wzięła ona udział m.in. w programie Shopping Queen, a także zagrała rolę epizodyczną w Damach i Wieśniaczkach.

Joanna Głowacka jako sportsmenka

Joanna Głowacka to nie tylko utalentowana modelka plus size. To również sportsmenka, która – jak sama mówi – nie boi się żadnej aktywności fizycznej. Pani Joanna jest np. nieprzejednaną miłośniczką fitnessu. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że ta aktywność jest dla niej prawdziwą pasją. Ale to nie wszystko! Pani Joanna uwielbia też jeździć na rowerze, pływać i przede wszystkim biegać. Z jej punktu widzenia jest to szczególnie istotne, gdyż sport pomaga jej ćwiczyć charakter i samozaparcie. Dzięki tym cechom można odnieść sukces w życiu tak zawodowym, jak i prywatnym. O wyjątkowości pani Joanny świadczy również to, że ma ona zamiar wziąć udział w biegu Oshee, w którym dystans do pokonania to aż 10 km.

Otwartość na ludzi i pozytywne myślenie

Joanna Głowacka to kobieta, która odniosła znaczący sukces w modelingu. Co więcej, jest to człowiek o olbrzymim potencjale. Jej mottem jest to, aby żyć ze sobą w pełnej zgodzie. Owszem, nie zawsze jest to łatwe, ale sugerowanie się wyłącznie tym, co mają do powiedzenia inni, jest – według pani Joanny – poważnym błędem.

Z drugiej strony trzeba podkreślić niesamowitą pewność siebie pani Joanny. Jest to kobieta, która – co ważne – nie zaakceptowała siebie dzięki swym sukcesom, ale zrobiła to dużo wcześniej, to jest wtedy, gdy było to naprawdę konieczne.

Joanna Głowacka dziś i… jutro

O popularności pani Joanny świadczy rosnąca liczba sesji zdjęciowych i projektów marketingowych, których jest ona twarzą. Zdjęcia modelki można znaleźć na jej stronie internetowej, a także na jej koncie w mediach społecznościowych. Marzeniem modelki jest poprowadzenie w przyszłości wielkiego koncertu, bądź innego, ważnego wydarzenia kulturalnego. Kto wie, być może już za kilka lub kilkanaście miesięcy marzenie pani Joanny w końcu się spełni? Tak czy inaczej, mocno trzymamy za to kciuki!

Podsumowując, Joanna Głowacka jest modelką plus size, która – podobnie jak inne osoby z tej branży – odniosła sukces dzięki sile woli, pewności siebie i nabytym umiejętnościom. Dzięki temu może ona stać się prawdziwą ikoną w walce o dobre imię modelek plus size.

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.