Zuzanna Bijoch: zarobki, partner, książki i kariera

Zuzanna Bijoch

Zuzanna Bijoch to osoba pod wieloma względami niezwykła. Jej niestandardowe podejście do świata show-biznesu wynika przede wszystkim z dążenia do zapewnienia sobie i swoim bliskim maksimum prywatności. Z tego też względu trudno dowiedzieć się czegoś szczegółowego o życiu prywatnym modelki. Poniższy artykuł będzie próbą syntezy wszystkich dostępnych informacji dotyczących jej samej, ale też jej kariery zawodowej.

Zuzanna Bijoch: wiek i początki w modelingu

Zuzanna Bijoch jest aktualnie w wieku 28 lat, przyszła na świat w Katowicach, 20 czerwca 1994 roku. Już od wczesnej młodości szczególną estymą traktowała świat modelingu. Z tego też względu wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Bravo Girl w 2007 roku. Jak łatwo można się doliczyć, bardzo młoda jeszcze wtedy Zuzia miała dopiero 13 lat. Co więcej, konkurs ten udało jej się wygrać, dzięki czemu już wkrótce Zuzanna Bijoch stała się twarzą kolekcji Łukasza Jemioła.

Kolejne lata to kolejne sukcesy szlifującej swój warsztat modelki. Udało jej się wziąć udział w pokazach Zienia, a także w wielu sesjach zdjęciowych dla polskich i zagranicznych magazynów. Nastoletnia jeszcze Zuzanna pojawiała się na łamach takich czasopism jak Harper’s Bazaar, Pani i oczywiście Glamour.

Zuzanna Bijoch: waga i wymiary

Zuzanna jest modelką, której natura poza urodą ofiarowała również świetnie warunki fizyczne pomagające w modelingu. Waga i wymiary Zuzanny Bijoch:

  • waga: około 56 kg,
  • wzrost: 170 cm,
  • biust: 81 cm,
  • talia: 61 cm,
  • biodra: 88 cm,
  • rozmiar buta: 40.
Zuzanna Bijoch: Warszawskie tragi książki, 20.05.2018 r. / Zdjęcie: MWMedia.pl
Zuzanna Bijoch: Warszawskie tragi książki, 20.05.2018 r. / Zdjęcie: MWMedia.pl

Zuzanna Bijoch: kolejne lata i dalszy rozkwit kariery

W 2011 roku, a więc dopiero po czterech latach kariery, dziewczyna rozpoczęła współpracę (na wyłączność) z włoską projektantką Miuccia Prada. Tak duże osiągnięcie sprawiło, że w rankingu strony models.com modelka znalazła się aż na 13 miejscu spośród 50 najważniejszych modelek sezonu. Oczywiście musiało się to przełożyć na dalszy wzrost popularności.

Tak też się stało. Już wkrótce Zuzanna Bijoch rozpoczęła współpracę z domem mody Louisa Vuittona. W 2011 roku modelka pojawiła się z kolei na okładce meksykańskiego wydania Vogue, a także w polskim wydaniu magazynu Elle.

W trakcie swojej kariery współpracowała też z takimi markami jak Chloé i Proenza Schouler, stając się w międzyczasie twarzą maskary stworzonej przez markę YSL. Już wkrótce Zuzanna Bijoch należała do grona najbardziej znanych, polskich modelek, które odniosły olbrzymi sukces za granicą. W trakcie swej zawrotnej kariery tej młodej, pięknej dziewczynie udało się nawiązać współpracę z największymi i najbardziej znanymi w świecie modelingu markami.

Zuzanna pracowała m.in. dla takich projektantów i domów mody jak Marc Jacobs, Prada, Gucci, Dior, Valentino, Dolce & Gabbana, Versace, Yves Saint Laurent, a także Alexander McQueen, Fendi i Jean Paul Gaultier. Tak duża popularność w świecie modelingu sprawiła, że modelka mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami również na wielu innych płaszczyznach.

Zuzanna Bijoch: zarobki i książka

Zuzanna Bijoch jest autorką bardzo poczytnej książki pt. Modelka. Jej celem jest ukazanie światu modelingu takim, jakim właśnie jest. Oprócz tego modelka brała udział w wielu programach, stając się m.in. gościem specjalnym trzeciej edycji Top Model. Jakiś czas później Zuzanna – wraz z siostrą Julią – wzięła udział w programie Azja Express, który podobnie jak Top Model był emitowany na antenie telewizji TVN.

Wracając do tematu książki, Zuzanna Bijoch w wielu wywiadach odnosiła się do jej dość kontrowersyjnej treści. Przedstawia w niej świat, którego nie należy postrzegać w kategoriach innych branż. Modelka dużo pisze w niej o tym, co rozpala zmysły wielu początkujących modelek, czyli o pieniądzach. Okazuje się, że zarobki Zuzanny Bijoch (jak i pozostałych modelek) są bardzo elastyczne, choć zdarzają się sesje, w których za jedno zdjęcie można zarobić nawet 100 tysięcy euro.

Zuzanna Bijoch: życie prywatne modelki

Zuzanna Bijoch jest osobą niezwykle skromną. Często podkreśla, że jej największym osiągnięciem jest wspomniana książka. Owszem, odniosła ona ogromne sukcesy w branży modelingowej, ale często podkreśla, że nie jest to zasługą jej samej, ale jej wyglądu. Jeśli chodzi o życie uczuciowe modelki, to jest ono owiane tajemnicą. Wiadomo na przykład, że pani Zuzanna mieszka na Manhattanie i że… jej serce jest zajęte. Nie wiadomo jednak kim jest partner, gdyż jego tożsamość jest przez nią chroniona.

Zuzanna Bijoch: social media i Instagram

Zuzanna Bijoch to osoba skromna, nietuzinkowa, ale też bardzo inteligentna. Na przykładzie powyższego życiorysu widać, że udało się jej znaleźć bezpieczny kompromis pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Modelka na swoim Instagramie zebrała 345 tysięcy fanów.

1 komentarz
  1. W końcu, któraś modelka odważyła się głośno powiedzieć jak wygląda modeling od środka. WIELKIE brawa !

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.