Modne torebki na sezon wiosna-lato 2023 z marką Tous

modne torebki 2023 od Tous

W modzie damskiej kolekcje torebek zawsze były w pewnym stopniu awangardowe. Nie inaczej jest w sezonie wiosna-lato 2023, w którym do głosu dochodzą projekty geometryczne, proste i funkcjonalne. Sprawdźmy zatem, czym mogą nas w tym roku urzec (a może i zaskoczyć) damskie torebki sygnowane logiem Tous.

Artykuł sponsorowany

Wyczucie w umiarze, prostota i funkcjonalność

W sezonie wiosna-lato 2023 do głosu dochodzi przede wszystkim funkcjonalność. Torebki mają być przede wszystkim poręczne i wygodne. Oczywiście nie oznacza to, że w grę nie wchodzi już wygląd torebek. Wręcz przeciwnie – jest on nadal bardzo istotny, ale nie rzuca się już tak bardzo w oczy.

Doskonałym przykładem tego trendu są torebki listonoszki Tous z kolekcji Banderola Amaya. Styliści dosłownie uwielbiają ich prosty, geometryczny kształt, który doskonale komponuje się zarówno z codzienną, jak i elegancką stylizacją. Listonoszki – jak sama nazwa wskazuje – są lekkie, praktyczne i mogą pomieścić sporo akcesoriów.

Torebka Tous Banderola Amaya będzie doskonale komponować się z każdym rodzajem odzieży. Można ją łączyć z elegancką czernią, prowokującą czerwienią, a także z niewinnymi, pastelowymi kolorami. A tych ostatnich – zwłaszcza w stylizacjach wiosenno-letnich – nigdy nie brakuje.

Eleganckie zdobienia

Co warto podkreślić, prostolinijna stylizacja torebek damskich popularnych w sezonie wiosenno-letnim 2023 nie oznacza rezygnacji z odrobiny luksusu. Wręcz przeciwnie – projektanci wciąż decydują się na wprowadzenie do nich nowych dekoracji, choć w nieco „odchudzonej” formie.

Przykładem takiego rozwiązania jest torebka listonoszka Tous Banolera M. K Icon Multi-beige, która oprócz charakterystycznego dla kolekcji geometrycznego wzoru, posiada ozdobną, złoconą sprzączkę. Jest ona usadowiona w centralnej części torby i nawiązuje do nazwy kolekcji. Nie jest to może ozdoba, która od razu rzuca się w oczy, ale z pewnością podkreśla ekskluzywny charakter tego damskiego elementu garderoby. 

Ciekawą ozdobą mogą być również frędzle. Wyróżniają się one minimalistyczną stylistyką i pewną dyskrecją. Niemniej – jak widać na przykładzie torebki listonoszki Tous Benderola-reporter K Dream Beige – jest to dodatek, który sprawdzi się głównie jako uzupełnienie już istniejącej stylizacji. Oba modele znajdziemy w ofercie sklepu Riccardo pod adresem https://riccardo.pl/torby/torebki-tous.

Harmonijna stylistyka

Analizując kolekcje modnych torebek, które w sezonie wiosenno-letnim mają podbić polskie miasta, nie sposób pominąć tego, co najważniejsze, czyli… stylistyki. Wszystkie modele wchodzące w skład kolekcji Tous mają jedną wspólną cechę: geometryczny wzór. Nie przedstawia on żadnych znanych motywów roślinnych lub zwierzęcych. Wręcz przeciwnie – torebki geometryczne nawiązują w swej stylistyce to geometrii i wynikającej z niej harmonii.

Owszem, na pierwszy rzut oka wzory te mogą prezentować się nieco chaotycznie, ale już po chwili można zauważyć, że tworzą one jedną, spójną całość. Torebki Tous łączą w sobie prostotę, minimalizm, ale też egzotyczną (z punktu widzenia Europejczyków) harmonijną stylistykę. Wzory te doskonale dopasują się zarówno do bogatych, eleganckich ubrań, jak i do letnich, wygodnych sukienek. Można je nosić z różnymi dodatkami. To od ich posiadaczki zależy, czy klasyczna, harmonijna shopperka może być elementem bogatej, czy prostej i funkcjonalnej stylizacji.

Masywność i wygoda

W kolekcji Tous widać, że rozmiar ma znaczenie. Wchodzące w jej skład torebki są duże, pojemne i jednocześnie wygodne dla użytkowniczki. Ich rozmiar XXL podkreślają wyjątkowe printy oraz stonowane metaliczne zdobienia. Obecność metalizowanych dodatków sprawia zresztą, że torebka prezentuje się elegancko i wyjątkowo. Z tego też względu każdą z tych damskich torebek można zabrać na firmowy event lub spotkanie biznesowe.

Uwagę zwracają też torebki typu baguette, które dzięki swej klasycznej stylistyce sprawdzą się w trakcie codziennych zakupów. Cechy te sprawiają, że torebki Tous nie są przeznaczone wyłącznie na specjalne okazje. Można je zabrać również na spacer z rodziną, zakupy, a także do urzędu lub do pracy. I właśnie dlatego modne torebki w sezonie wiosna-lato 2023 są przede wszystkim uniwersalne.

Reasumując, kolekcja marki Tous to przykład nadchodzących tendencji w świecie mody. Ma być prosto, funkcjonalne, ale też uniwersalnie. Wszystko po to, aby zaprezentować elegancki dodatek na każdą okazję.

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.