BeStyleIkony mody i styluMałgorzata Teodorska - dziecki, wiek, partner i kariera

Małgorzata Teodorska – dziecki, wiek, partner i kariera

Większość Polaków utożsamia Małgorzatę Teodorską ze słynną Irką Tosiek z Plebanii. Tymczasem jej kariera modelingowo-aktorska jest znacznie bogatsza i nie dotyczy jedynie telewizyjnego szlagieru TVP. Co warto wiedzieć na temat tej niezwykłej, choć również trochę nieznanej kobiety o niebagatelnej urodzie?

Małgorzata Teodorska: wiek i początki kariery

Małgorzata Teodorska jest w wieku 41 lat, urodziła się 8 lutego 1981 roku w Warszawie. Początki jej kariery były naprzemiennym pasmem sukcesów i porażek. Co prawda nastoletnia Małgosia wyróżniała się wyjątkową, wręcz zjawiskową urodą, ale – jak sama podkreśla – jest to zbyt mało, by osiągnąć sukces w modelingu.

Małgorzata Teodorska: kariera w filmie i modelingu

Trzeba jednak docenić upór dziewczyny, która w pewnym momencie stała się „obowiązkową” uczestniczką każdego, znaczącego, warszawskiego castingu. W końcu się udało. Ze względu na fakt, że dziewczyna miała już za sobą pewne doświadczenie w modelingu, stała się ona bohaterką serialu dokumentalnego „Modelki” z 2000 roku.

Kolejne lata to kolejne sukcesy. W 2001 roku dwudziestoletnia wtedy Małgorzata rozpoczęła współpracę z TVP, wcielając się w rolę Irki Tosiek z popularnej „Plebanii”. Aktorka pracowała na planie produkcji aż przez 13 lat, co doprowadziło do swoistego zaszufladkowania jej w tej roli.

Uczestnictwo w jednym z najpopularniejszych seriali TVP sprawiło, że popularność aktorki zaczęła stopniowo rosnąć. W 2005 roku kobieta wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Małgorzata Teodorska pojawiła się też w popularnym programie „Jak oni śpiewają”.

Małgorzata Teodorska: pierwsza córka, emigracja i powrót do kraju

Małgorzata Teodorska ma córkę Wiktorię, która przyszła na świat w 1998 roku. W wielu wywiadach kobieta podkreśla, że już na planie „Modelek” musiała łączyć obowiązki matki i aktorki dokumentalnej. Życie prywatne pani Małgorzaty nieco się ustabilizowało w trakcie odgrywania roli w serialu Plebania.

Niedługo po zakończeniu emisji kobieta postanowiła coś zmienić w swoim życiu i wyjechała – wraz z ówczesnym partnerem – do Dubaju. Niestety, sielanka rozpoczęta w 2012 roku nie trwała zbyt długo. Okazało się, że uczucie pomiędzy obydwojgiem zakochanych szybko się wypaliło. Co więcej, zmiany jakie zaszły w życiu pani Małgorzaty (zwłaszcza w kontekście emigracji) były dla niej zbyt dużym obciążeniem. Skutkiem tego jakiś czas później kobieta wraz z córką wróciły do Polski.

W kolejnych latach Małgosia często podkreślała, że tak egzotyczny kraj był dla niej zbyt dużym wyzwaniem. Okazało się, że panujące w nim zasady, relacje i bariery językowe były dla niej przeszkodą nie do pokonania. Poza tym pani Małgorzata często wypowiadała się na temat swojej rodziny, za którą w Duaju zaczęła bardzo tęsknić.

Małgorzata Teodorska: drugie dziecko i obecny partner

Dziś Małgorzata Teodorska jest – jak sama mówi – mamą na pełen etat. Wszystko dlatego, że doczekała się już dwójki dzieci. Drugie z nich (również dziewczynka) pojawiło się na świecie w 2019 roku.

Co więcej, serce modelki jest już od dłuższego czasu zajęte. Jakiś czas temu media donosiły, że kobieta jest związana z Miłoszem Krawczykiem. Jej partner jest znanym w środowisku biznesmenem. Ciekawostką niech będzie fakt, że to on stał za stworzeniem pierwszego, elektrycznego, a zarazem dwukołowego wózka inwalidzkiego. Para do dziś tworzy szczęśliwą rodzinę.

Małgorzata Teodorska: wykształcenie i pasja muzyczna

Pani Małgorzata posiada wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym. Dzięki temu odnosi wiele sukcesów w życiu zawodowym, które – co ważne – nie jest już związane wyłącznie z modelingiem.

Kobieta jest też utalentowanym muzykiem. Nie wszyscy wiedzą, że potrafi świetnie grać m.in. na fortepianie i skrzypcach. Pani Małgorzata to osoba o wielu różnych talentach, która nadal odnosi sukcesy. Nic, tylko życzyć powodzenia!

Podsumowując, Małgorzata Teodorska to postać, która przez wielu ludzi jest uważana na niespełnioną aktorkę i modelkę, mającą w pewnym momencie przed sobą cały świat. Mimo to trzeba przyznać, że bohaterka niniejszego wpisu to postać nietuzinkowa, która wykazała się olbrzymim hartem ducha. Takie kobiety warto podziwiać i to nie tylko ze względu na ich urodę.

Najnowsze

Georgina Chapman: moda, film i osobiste triumfy

Georgina Chapman to postać, która z powodzeniem wykreowała swoją...

Farrah Fawcett: Ikona popkultury lat 70.

Kiedy myślimy o lat 70., w naszej wyobraźni pojawiają...

Allegra Versace: dziedziczka imperium mody

Allegra Versace, jedno z najbardziej tajemniczych nazwisk w świecie...

Frances Bean Cobain: Sztuka, bunt i dziedzictwo grunge’u

Frances Bean Cobain, urodzona 18 sierpnia 1992 roku w...

Lourdes Leon: młoda celebrytka i ikona mody

Lourdes Leon to imię, które w ostatnich latach zyskało na znaczeniu w świecie mody, sztuki i kultury młodzieżowej. Córka jednej z najbardziej wpływowych postaci...

Grace Jones – ikona popkultury i symbol wolności lat 80.

Grace Jones to niekwestionowana ikona popkultury i mody, której wpływ na współczesne trendy jest niezaprzeczalny. Jej odwaga w eksperymentowaniu ze stylem, muzyką i wizerunkiem...

Bianca Jagger: ikona mody, działaczka społeczna i królowa parkietów

Bianca Jagger to nie tylko była żona legendarnego Micka Jaggera, ale także ikona mody lat 70. i 80., działaczka społeczna i postać niezwykle wpływowa...

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj