Julia Banaś: waga, wymiary i kariera

Jula Banaś

Czasami sukces zawodowy pojawia się znikąd. Tak jest chociażby w przypadku Julii Banaś – młodej dziewczyny z Częstochowy, której kariera w modelingu zaczęła się… na jednym ze szkolnych korytarzy tamtejszego Liceum Ogólnokształcącego.

Julia Banaś: wiek i edukacja

Julia Banaś jest w wieku 25 lat, urodziła się 6 czerwca 1997 roku. Dlaczego modelka Julia Banaś może mówić o karierze „z przypadku”? Ponieważ została odkryta na korytarzu IV Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. Otrzymała propozycję współpracy od pracownika agencji AS Management i to w wieku zaledwie 17 lat.

Należy jednak zaznaczyć, że ta dość niespodziewana dla niej sytuacja nie wpłynęła na jej decyzję o podjęciu dalszych studiów. Tuż po zakończeniu liceum 18-letnia wtedy Julia rozpoczęła naukę na studiach polonistycznych, które po kilku latach ukończyła.

Julia banaś, 14.04.2018r.
Julia banaś, 14.04.2018r. / Zdjęcie: MWMedia.pl

Julia Banaś: waga, wzrost, wymiary

Fotogeniczna uroda Juli nie jest jej jedynym atutem. Modelka wyróżnia się również niemal doskonałymi wymiarami do pracy w modelingu. Choć ciężko znaleźć informacje na temat wagi, pozostałe informacje łatwo znajdziemy na portalach udostępniających notki o topowych modelkach. Wymiary Juli Banaś:

  • wzrost: 182 cm,
  • biust: 84 cm,
  • talia: 61 cm,
  • biodra: 91 cm

Julia Banaś: rozwój w modelingu

Swoją karierę Julia Banaś rozpoczęła od współpracy ze wspomnianą agencją AS Management. Dopiero potem zauważyły ją czołowe marki na całym świecie. Rosnąca rozpoznawalność sprawiła, że młoda Polka od razu „wskoczyła na głęboką wodę”, biorąc udział w sesjach dla takich marek jak Gucci, Marc Jacobs oraz Emporio Armani.

W międzyczasie Julia brała też udział w kampaniach reklamowych na rzecz Custo Barcelona i AllSaints. Efekty jej profesjonalnych sesji zdjęciowych można oglądać w czołowych, światowych magazynach mody, takich jak Vogue, Elle, a także Harper’s Bazaar, K Mag, Heroine Magazine i FLAIR.

Tak duże sukcesy w światowym modelingu musiały wpłynąć na podjęcie decyzji o zmianie miejsca zamieszkania modelki. Dlatego już w roku 2016 (19 lat) dziewczyna przeprowadziła się do „serca światowej mody” – Nowego Jorku. Julia mieszka tam do dziś, cały czas odnosząc sukcesy na wybiegach z całego świata.

Julia Banaś: wyróżnienia

Modelka przez wszystkie dotychczasowe lata swojej kariery była doceniana wieloma różnymi tytułami. Tak było chociażby w roku 2015, kiedy to uznano ją „największym talentem Glamour 2015„. Rok później Julia otrzymała kolejne wyróżnienie. Tym razem był to tytuł „modelki roku 2016 Elle„, który jest nadawany przez redakcję tego dobrze znanego w świecie modelingu pisma.

Rok 2018 (czerwiec) przyniósł w życiu zawodowym modelki kolejne zmiany. To właśnie wtedy Julia Banaś rozpoczęła współpracę z agencją Model Plus, dzięki której jej rozpoznawalność na świecie jeszcze bardziej wzrosła. Tak duże sukcesy przełożyły się na sposób postrzegania młodej modelki z Polski. W 2020 roku została gościem specjalnym programu Top Model, w trakcie którego wspierała przyszłych modeli i modelki na trudnej drodze do sukcesu w świecie mody i reklamy.

Kariera Julii Banaś to faktycznie „sukces z przypadku”. Jej życiorys jest przykładem na to, że każdy ma szansę, by w jakimś stopniu zmienić coś w swoim codziennym życiu zawodowym.

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.