BeStyleDom i wnętrzeZalety zlewozmywaka ceramicznego, dlaczego warto się na niego zdecydować?

Zalety zlewozmywaka ceramicznego, dlaczego warto się na niego zdecydować?

Zlewozmywak, to niewątpliwie razem z baterią kuchenną- najważniejszy element wyposażenia kuchni. Warto zdecydować się na taki zlewozmywak, który sprawi, że codzienne mycie naczyń stanie się dla nas przyjemnością, a jego pielęgnacja nie będzie sprawiała nam żadnych problemów. Zlew, którego największą zaletą będzie odporność na wszelkie zarysowania czy zabrudzenia. W ten opis idealnie wpasowuje się zlewozmywak ceramiczny, w poniższym artykule przedstawimy Ci, dlaczego to właśnie na taki zlewozmywak warto się zdecydować!

Artykuł sponsorowany

Zlewozmywak ceramiczny- opis i zastosowanie

Zlewozmywak ceramiczny wykonany jest z kamionki szlachetnej, która po uformowaniu zostaje wypalana w temperaturze 1500 stopni. To właśnie zarówno dzięki materiałowi, z jakiego jest on wykonany jak i z samego sposobu wytwarzania zlew ceramiczny jest najbardziej trwałym, higienicznym, a także odpornym na obdrapania zlewem na rynku! Każdy posiadacz zlewozmywaka ceramicznego nie musi martwić się o zarysowania lub odkształcenia powstałe w wyniku upadku na jego powierzchnię sztućców czy garnków. Co więcej, zlewozmywaki ceramiczne uchodzą za bardzo odporne na wysokie oraz skrajnie niskie temperatury, jak i na rdzę. Zlewozmywak wykonany z ceramiki uchodzi za praktycznie niezniszczalny, dlatego kupując go zyskujemy gwarancję długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania, ponadto zlew ceramiczny zawsze wyglądał będzie jak nowy- nawet po latach użytkowania!

Popularny zlewozmywak ceramiczny marki Franke – co go wyróżnia?

Firma Franke, to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych producentów zlewozmywaków ceramicznych. Producent projektując zlewozmywaki zwrócił uwagę na potrzeby wszystkich klientów i ich kuchni- zarówno tych o większym metrażu jak i tych mniejszych pomieszczeń. W swoim asortymencie ma dostępne zlewozmywaki jednokomorowe, wielokomorowe, z ociekaczem jak również bez. Każdy nawet najbardziej wymagający klient wśród zlewozmywaków Franke znajdzie ten doskonały, odpowiedni dla potrzeb swoich oraz swojej kuchni. Producent przewiduje możliwość indywidualnego wyboru wymiarów- zarówno głębokości zlewu jak i szerokości i długości. Zlewozmywaki ceramiczne Franke można opisać jako połączenie funkcjonalności z estetyką. Są dostępne w wielu popularnych wersjach kolorystycznych, co niewątpliwie daje nam łatwość aranżacyjną. Miłośnikom klasycznych i eleganckich wnętrz na pewno spodoba się zlewozmywak ceramiczny w kolorze matowej czerni, który niewątpliwie nada wnętrzu kuchni sznytu. Ci, którzy preferują jasną kolorystykę również znajdą coś dla siebie, proponujemy zlewozmywak ceramiczny Franke w kolorze kremowym, bieli polanej, a także matowej szarości. Tak jak wcześniej wspominaliśmy- każdy znajdzie coś dla siebie!

Zlewozmywak w kuchni
Źródło: www.in360.pl

Dodatki do zlewozmywaka, których nie może zabraknąć.

Tym, co niewątpliwie urozmaici nam wygląd zlewozmywaka i naszej kuchni są dodatki! Producent zlewozmywaków ceramicznych Franke ma w swoim asortymencie wiele różnych propozycji. Akcesoria do zlewozmywaka zdecydowanie podnoszą jego funkcjonalność oraz wznoszą komfort jego użytkowania na wyższy poziom. Franke proponuje nam wiele rozwiązań, począwszy od wkładek ociekowych, wygodne pojemniki przez deski do krojenia aż po silikonowe maty czy pojemniki do przechowywania! Warto zwrócić uwagę na to, że zestaw akcesoriów zlewozmywakowych marki Franke jest uniwersalny oraz elastyczny i może być on stosowany prawie na każdym zlewozmywaku kuchennym o szerokości do 540 mm!

Czym jest kuchnia bez doskonale dobranego i funkcjonalnego zlewozmywaka uzupełnionego praktycznymi dodatkami? Połączenie odpornego na wszelkie zarysowania i niezniszczalnego zlewozmywaka ceramicznego z komfortowymi w użytkowaniu akcesoriami do niego, to zestaw, który idzie w parze z nowoczesną, dostosowaną do naszych potrzeb kuchnią. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogły Ci zdecydować i wiesz już jaki zlewozmywak wybierzesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj