Lenisna – biostymulator tkankowy, który przywraca młodzieńczy wygląd

Zabieg biostymulatorem tkankowym

Lenisna to stymulator tkankowy o wielokierunkowym działaniu, który wyróżnia się wyjątkową skutecznością. Zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem tego biostymulatora cechują się wysokim profilem bezpieczeństwa i długotrwałymi efektami, które obejmują nie tylko skórę twarzy, ale i ciała. Nie bez przyczyny ten nowoczesny preparat pokochało tak wiele dojrzałych kobiet, które chcą odzyskać młodzieńczy blask i witalność. Poznaj szeroki wachlarz możliwości zabiegów Lenisna.

Artykuł sponsorowany

Stymulator tkankowy Lenisna – czym się cechuje? Silna stymulacja kolagenu

Stymulator tkankowy Lenisna stanowi połączenie kwasu hialuronowego HA i kwasu polimlekowego PDLLA, dzięki czemu gwarantuje efekt natychmiastowego wypełnienia tkanek. Iniekcje z użyciem preparatu stymulują proces produkcji nowego kolagenu i elastyny. Zabiegi Lensina rozwiązują wiele problemów związanych z nieuchronnym procesem starzenia, pomagając kobietom w redukcji zmarszczek i bruzd. W zależności od potrzeb pacjentki celem zabiegu często jest regeneracja i odmłodzenie okolicy oka. Dużą zaletą preparatu jest uniwersalność zastosowania. Zabieg z wykorzystaniem Lenisna można wykonać nie tylko w obrębie twarzy, szyi, czy dekoltu, ale również na obszarach takich jak np.:

  • brzuch, 
  • pośladki, 
  • ramiona, 
  • uda.

Co ważne efekty kuracji z użicem biostymulatora tkankowego są bardzo naturalne i stopniowe, dzięki czemu otoczenie zauważy poprawę Twojego wyglądu, ale jeśli zależy Ci na dyskrecji, nikt nie domyśli się, iż jest to zasługa medycyny estetycznej. Użycie środka znieczulającego o miejscowym działaniu sprawia, że iniekcje są bezbolesne i nie powodują dyskomfortu. Tak więc nawet panie o niskiej odporności na ból mogą bez obaw poddać się terapii preparatem Lenisna.

Zastanawiasz się, gdzie warto wykonać ten nowoczesny zabieg? Stymulator tkankowy Lenisna jest dostępny m.in. w ofercie Kliniki Novoderm w Łodzi.

Stymulator tkankowy Lenisna – wskazania do zabiegów biostymulacji skóry

Stymulator tkankowy Lenisna jest wskazany w przypadku utraty objętości i jędrności skóry. Idealnie wypełnia okolice oczu, niwelując kurze łapki, czy dolinę łez. Ten bezpieczny i wysoce efektywny zabieg medycyny estetycznej jest polecany również w przypadku wiotkości skóry szyi i dekoltu. Jak długo trzeba czekać na pozytywne zmiany w wyglądzie twarzy lub ciała? Pierwsze rezultaty są widoczne od razu po podaniu preparatu. Skóra w obszarze objętym leczeniem jest bardziej napięta, ujędrniona i zliftingowana. Natomiast efekt finalny następuje po kilku tygodniach i utrzymuje się nawet do dwóch lat. Dla podtrzymania efektów po tym okresie należy poddać się tzw. zabiegowi przypominającemu. Zastanawiasz się, z ilu sesji skorzystać, aby cieszyć się jak najlepszymi rezultatami? Wszystko zależy od defektu, jaki chcesz skorygować. W większości przypadków potrzeba 2 lub 3 zabiegów przeprowadzanych w ustalonych ze specjalistą odstępach czasu. 

Stymulator tkankowy Lenisna – lista przeciwwskazań

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów Lensina? Oto krótka lista czynników wykluczających możliwość poddania się biostymulacji skóry:

  • aktywna opryszczka,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • aktywne infekcje skóry,
  • ostre stany zapalne skóry w obszarze zabiegowym, 
  • schorzenia nowotworowe,
  • choroby autoimmunologiczne, 
  • nadwrażliwość na składniki preparatu.

Wypełniacz Lenisna na bazie kwasu polimlekowego o stężeniu i nieusieciowanego kwasu hialuronowego jest rekomendowany kobietom 40+, które pragną walczyć z oznakami upływu czasu, ale nie są gotowe na bardziej inwazyjne metody. Chcesz skorzystać z możliwości, jakie oferują zabiegi z użyciem biostymulatora tkankowego Lenisna? Nie zwlekaj i umów się na konsultację ze specjalistą. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl/

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.