Jak unikać zmarszczek?

krem

To marzenie znajduje swoje odbicie w mitach i bajkach różnych kultur. Prawda jest o wiele bardziej gorzka – młodości nie da się zachować, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją przedłużyć i to nawet znacznie.

Artykuł sponsorowany

Organizm człowieka, chociaż wcale tego nie widać zaczyna starzeć się po 25 roku życia. Już koło trzydziestki w zależności od rodzaju cery mogą pokazać się pierwsze zmarszczki. Zazwyczaj pojawiają się wokół oczu, czyli tam, gdzie skóra jest najcieńsza i najbardziej delikatna. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, aby skóra wokół oczu zachowała jędrność i młody wygląd jest krem pod oczy z witaminą C. Oczywiście sam krem nie wystarczy aby dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Równie ważny jest cały trub życia – właściwie dobrana i zrównoważona dieta, aktywności fizyczne i w miarę możliwości unikanie stresu.

Jaki krem pod oczy z witaminą C najlepiej kupić?

Większość dostępnych na rynku kosmetyków opisywana jest jako „odmładzające” lub „regenerujące”. Spejcjaliści od marketingu prześcigają się w barwnych opisach, a ze zdjęć i reklam spoglądają piękne i młode modelki. Jednak nie wszystkie kosmetyki, nawet te, w których składzie figuruje zwana witaminą młodości witamina C są tak samo skuteczne. Bandi.pl to polska firma, która opracowała autorską recepturę kremu pod czy z witaminą C. Głównym jego składnikiem jest tetraizopalmitynian askorbylu- specjalna postać witaminy C, która tym różni się od popularnych tabletek na przeziębienie, że rozpuszcza się w tłuszczach. Dzięki temu wnika w skórę i pomaga zregenerować ją w najbardziej narażonym na zmarszczki miejscu, czyli pod oczami. Bandi.pl oprócz kremu pod oczy oferuje całą linię kosmetyków z witaminą C zwaną C-Active Care, która przy regularnym stosowaniu działa jak naturalny lifting. Jak używać tych kosmetyków, jak dobrać je do specyfiki własnej skóry i jak kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę można przeczytać na interesującym blogu strony bandi.pl

Jak działa witamina C?

Tę witaminę znają nawet dzieci. To najpopularniejszy środek na przeziębienie, niektórzy zażywają ją profilaktycznie przez całą zimę. W naturalnej postaci występuje w owocach i warzywach. Jednak nawet największe jej spożycie nie uchroni skóry prze objawami starzenia. Witamina C wchłaniana jest w przewodzie pokarmowych, a jej nadmiar wydalany z moczem. Do skóry w ogóle nie dociera. Dlatego dopiero uzupełnienie diety systematycznym stosowaniem kremu pod oczy z witaminą C pozwoli o wiele dłużej cieszyć się świeżym, młodym wyglądem.

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.